Poniedziałek, 25 września 202325/09/2023

Pijana matka przyjechała z dziećmi do sali zabaw. Interweniowała policja

Policjanci z Łomży otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, która przyjechała z dziećmi do sali zabaw. Jak się okazało 34-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Do łomżyńskiej komendy wpłynęło anonimowe zgłoszenie, z którego wynikało, że nietrzeźwa kobieta przywiozła dzieci do jednej z sal zabaw.

Na miejscu mundurowi podjęli czynności w stosunku do kobiety siedzącej za kierownicą nieuruchomionego volkswagena zaparkowanego we wskazanym miejscu. W aucie nie było jednak dzieci.

– Okazało się, że znajdująca się tam 34-letnia łomżanka ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że przywiózł ją kolega, który już odjechał. Z nagrania monitoringu, które prześledzili mundurowi wyszło na jaw, że 34-latka kłamie – przekazała podlaska policja.

Na monitoringu wyraźnie było widać, że to kobieta kieruje volkswagenem, a wraz z nią jest 8-letni syn oraz jego kolega. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kobieta od 2017 roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Pojazd 34-latki został odholowany, a dzieci przekazano pod opiekę rodzinie. Nieodpowiedzialna matka, teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

(fot. KPP Łomża, źródło KPP Łomża)

2 komentarze

  1. na to idą „plusy” – zabierać menelom wszelkie dopłaty

  2. proszę pani nie jeden opiekun próbował przepić plusy a do tego 800+ to już w ogóle xD