Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Tragiczny finał bójki z udziałem obywateli Kolumbii. Nie żyje 34-latek ZDJĘCIA

Tragicznie zakończyła się bójka pomiędzy obywatelami Kolumbii, do której doszło na jednej z posesji w Tychach w woj. śląskim. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 34-latek.

W nocy 26 listopada po godzinie 2:00 służby ratunkowe zostały poinformowane o bójce kilku osób przy jednej z posesji na ulicy Ziębiej w Tychach. Na miejscu policjanci ustalili, że doszło do awantury z udziałem obywateli Kolumbii w wieku od 21 do 34 lat.

– W jej wyniku 34-letni mężczyzna, pomimo podjętej reanimacji przez policjantów i ratowników medycznych, poniósł śmierć. Inny mężczyzna doznał obrażeń w postaci ran ciętych i został przewieziony do szpitala, gdzie po zaopatrzeniu nie było wskazań do jego hospitalizacji – przekazała śląska policja.

Na miejscu, przez kilka godzin pracowali tyscy policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Uczestnicy bójki trafili do policyjnej izby zatrzymań, a następnie, decyzją sądu, został wobec nich zastosowany tymczasowy areszt. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi mu kara dożywotniego więzienia. Pozostałe osoby będą odpowiadać za udział w bójce. Obywatele Kolumbii najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie, gdzie będą oczekiwać na rozprawę.

Śledztwo w tej sprawie, mające na celu ustalenie przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, jest prowadzone przez policjantów tyskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

4 komentarze

  1. Jeszcze Indianów tu nie było…

  2. Skąd jeszcze najedzie się tego tałatajstwa do nas?
    Tych ze wschodu mamy już dość a tu ciągle nowe kierunki.

  3. Co te ciapate tu robiły

  4. Lewaczek Lolo miły miękki chłopiec

    Wiadome, p0lki lubią brąz, że wszystkich stron świata przyjmują przybyszów z szeroko rozłożonymi… ramionami ?