Wtorek, 06 czerwca 202306/06/2023

Uciekali przed policją, po chwili BMW wjechało na plażę pełną ludzi [zdjęcia]

Uciekające przed radiowozem osobowe BMW wjechało na plażę pełną ludzi w Tarnowie Jeziernym. Policjanci szybko ustalili, że autem podróżowało czterech mężczyzn. Wszyscy byli nietrzeźwi i żaden z nich nie przyznaje się do kierowania.

Podczas służby funkcjonariusze ze Sławy otrzymali informację o prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy, który może przejeżdżać przez miejscowość. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd. Kierowca samochodu osobowego marki BMW na widok policjantów przyspieszył.

Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Po chwili pędzący kabriolet wjechał z impetem na główną plażę w Tarnowie Jeziernym i zatrzymał się przed wypoczywającymi osobami. Autem podróżowało czterech mężczyzn w wieku 21-26 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Mieli od 2 do ponad 3 promili alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają, kto kierował pojazdem, a po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego zadecydują o zarzutach. Rozważane są również te związane z narażeniem na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

(fot. Policja Lubuska)

2 komentarze

  1. i znoów gnojowóz w roli głównej:-)

  2. GTA VICE CITY