Niedziela, 28 lutego 202128/02/2021

Pedofil zwabił dziewczynkę słodyczami. Ojciec nakrył nagiego 50-latka ze swoją córką [wideo]

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dopuszczanie się innych czynności seksualnych wobec małoletniej. 50-latek zwabiał dziewczynkę słodyczami do swojego mieszkania, gdzie doszło do przestępstwa.

50-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany przez policjantów po tym, jak ojciec małoletniej nakrył go nagiego z jego dzieckiem. Mężczyzna zwabił dziewczynkę do swojego mieszkania, częstując ją słodyczami. Prosił, żeby nikomu nie mówiła o tym, co dzieje się w mieszkaniu.

Na szczęście czujne koleżanki powiadomiły ojca dziewczynki, że poszła do mieszkania sąsiada i nie wychodzi z niego.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia.

Prowadzący postępowanie śledczy wystąpili do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd w Rudzie Śląskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na dwa miesiące.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia. To jednak nie koniec sprawy. Policjanci ustalają, czy wcześniej rudzianin dopuszczał się takich przestępstw i czy wykorzystywanych dzieci nie było więcej.

(fot. wideo Policja Ruda Śląska, źródło Policja Ruda Śląska)

1 komentarz

  1. Czy ojciec dziecka wykastrowal tego psychola?