Piątek, 02 grudnia 202202/12/2022

Kierowcy tracą cierpliwości do protestujących. BMW potrąciło dwie osoby (wideo)

W poniedziałek po południu na warszawskim Mokotowie kierowca samochodu osobowego wjechał w tłum protestujących, potrącając dwie kobiety, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Nagranie momentu wypadku trafiło do sieci.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Goworka na warszawskim Mokotowie. Około godz. 17 kierujący samochodem marki BMW potrącił dwie kobiety, które brały udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Kierowca BMW odjechał z miejsca zdarzenia. Jedna z poszkodowanych została przetransportowana do szpitala, a druga oddaliła się z miejsca wypadku.

– Do tej pory nie udało nam się ustalić jego personaliów, ani dokąd odjechał po wypadku – informuje podkom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Podobne zdarzenia miało miejsce w poniedziałek na warszawskich Bielanach. Jeden z kierowców nie wytrzymał presji i wjechał pomiędzy protestujących. W tym przypadku nikt nie ucierpiał.

(fot. screen YT/Plumbum Video)

10 komentarzy

  1. Hmm, podobno to wojna, więc należy przygotować się na ofiary. Durne feministki chciały wojny to ją mają. A potem płacz i do Pana policjanta ze skargą. Rozumiem że nie każdy może opanować nerwy jak mu przejazd blokują.

  2. a teraz prosta metoda dedukcji. wspieram was, ale kurde chciałbym dojechać gdzie zamierzałem. stoję czekam chwilę ale w końcu koniec zabawy chciałbym pojechać delikatnie próbuje się przepychać.. w sumie to przeciwko mnie pikietujecie? co ja wam jestem winny. zaczynam delikatnie ruszać, zaczynają mnie okrążać. Dalej idzie lawinowo, oblepia auto jeszcze większa ilość osób i zaczyna się dewastacja auta walenie w karoserie itp. no to was mam gdzieś chce mimo wszystko przejechać. jedno drugie napędza. pikieciarz może być złośliwy wobec kierowcy a kierowca ma znosić?

  3. Przecież na filmiku widać, że auto jechało powolutku a protestujące zaczęły atakować. To co miał zrobić? Zatrzymać sie i czekać aż uszkodzą auto albo zrobią krzywdę kierowcy? Nikt normalny nie kładzie sie na maskę jadącego samochodu

  4. Brawo dla tego pana 👍 walić hołotę

  5. Przejeżdzać te proce z całym impetem!!!

  6. Szkoda samochodu na te babsztyle

  7. Najpierw okrzyki je**ć psy itp. a jak trwoga to tekst policja po Ciebie przyjedzie. Co za bezmózgowia

  8. brawo jazda z lewacka holata

  9. Jak to jest, że większość protestujących kobiet to jebane pokemony z krótkimi i kolorowymi włosami co każdego atakują i są agresywne, nawet do ludzi, którzy są z nimi? Dlaczego jeszcze nie ma kontrolowanego odstrzału takich osobników?