Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

BMW z impetem uderzyło w drzewo. Kierowca nie żyje, pasażerka jest ciężko ranna (zdjęcia)

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wczoraj na drodze krajowej nr 32 w rejonie Gubina w woj. lubuskim. W wyniku zdarzenia zginął 40-letni kierowca BMW. Pasażerka auta w ciężkim stanie trafiła śmigłowcem LPR do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-letni kierujący pojazdem marki BMW, na łuku drogi nie opanował auta, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w drzewo.

Na miejscu jako pierwsi pojawili się policjanci ruchu drogowego, którzy wydostali z samochodu dwie osoby, którym udzielali do czasu przyjazdu straży pożarnej i karetki pogotowia ratunkowego, pierwszej pomocy.

Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej nie przywrócono czynności życiowych 40-letniemu kierowcy. Nieprzytomna 34-letnia pasażerka, przetransportowana została Lotniczym Pogotowiem  Ratunkowym do szpitala w Zielonej Górze.

Policjanci pionu kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki przy udziale Prokuratora Rejonowego z Krosna Odrzańskiego prowadzili czynności procesowe, a także zabezpieczali wszelkie ślady, które pomogą ustalić okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. KPP Krosno Odrzańskie, źródło KPP Krosno Odrzańskie)

2 komentarze

  1. Moc i elektronika w autach wyłącza w kierowcach myślenie o nastepstwach. [‚]

  2. PanieS klasyka sama w sobie 😀 Ta szaleńcza moc w bolidach 318 i zaawansowane systemy elektroniczne hightech w 20-sto letnim bolidzie dał szanse na przeżycie przynajmniej niewinnej kobiecie. PS wspomniany kierowca musi najpierw posiadać coś czym mógł by myśleć, a wiec chyba piszesz nie na temat wgl … 😉