Poniedziałek, 12 kwietnia 202112/04/2021

Bestialsko pobił młotkiem i ugodził nożem swoją partnerkę (foto)

Policjanci z Sosnowca na Śląsku zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który bestialsko pobił, ugodził nożem i pozbawił wolności swoją partnerkę. Zrobił to tylko dlatego, że odmówiła, kiedy zażądał pieniędzy. Sprawca został już decyzją sądu aresztowany na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań dzielnicy Pogoń. Mężczyzna zażądał od swojej konkubiny pieniędzy. Kiedy kobieta odmówiła, bestialsko pobił ją młotkiem i ugodził nożem w łydkę. Kobieta w wyniku pobicia doznała złamania obu rąk w kilku miejscach.

Następnie została przez swojego oprawcę uwięziona.

Kiedy agresor opuścił na krótko mieszkanie, pokrzywdzonej udało się uciec. Na ulicy pomocy udzielił jej przypadkowy przechodzień. Policjanci natychmiast odnaleźli i zatrzymali 39-latka.

Po wykonaniu przez śledczych wszystkich niezbędnych czynności, został on doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia kobiety wolności i uszkodzenia ciała. Grozi mu 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

(fot. KMP Sosnowiec, źródło KMP Sosnowiec)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone