Poniedziałek, 12 kwietnia 202112/04/2021

Ugodził żonę nożem. Wcześniej wielokrotnie wyzywał, szarpał i wykręcał ręce kobiecie (foto)

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 67-latka podejrzanego o ugodzenie żony nożem oraz znęcanie się. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Okazało się, że 67-latek niejednokrotnie pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, wyzywał i wykręcał ręce żonie.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Z informacji wynikało, że mąż ugodził nożem żonę podczas kłótni. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała zranioną kobietę do szpitala. 67-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał trzy promile alkoholu w organizmie. Grupa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła nóż i przeprowadziła oględziny.

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Okazało się, że mężczyzna od dłuższego czasu będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, niejednokrotnie wyzywał, szarpał i wykręcał ręce kobiecie. Podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące znęcania się i naruszenia czynności narządu ciała trwające powyżej dni siedmiu.

Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego wobec mężczyzny i decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

(fot. KRP IV)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone