Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

16-latek rozbił toyotę na słupie. Sprawą zajmie się sąd rodzinny (zdjęcia)

16-letni chłopiec siedział za kierownicą toyoty, która w Konstancinie- Jeziornie rozbiła się na słupie energetycznym. Samochód został całkowicie zniszczony. Policjanci nie wykluczają, że w nocnej jeździe uczestniczyło jeszcze kilku nieletnich. Sprawa swój finał znajdzie teraz w sądzie rodzinnym.

Po godzinie 4 nad ranem policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna zostali wezwani na ulice Długą w Konstancinie-Jeziornie. Na miejscu mundurowi ustalili, że kierowca toyoty stracił panowanie nad pojazdem, najpierw uderzył w betonowy słup trakcji energetycznej, a następnie jeszcze w latarnię.

Jak się okazało za kierownicą pojazdu siedział 16- letni chłopiec, oczywiście nieposiadający żadnych uprawnień do kierowania. Na szczęście nie został ranny.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód został wzięty bez wiedzy rodziców, a w nocnej jeździe ulicami miasta mogli brać także udział inni nieletni.

Tym razem nikt nie zginął, nikt nie został ranny. Są za to duże straty materialne. Policjanci w tym przypadku sprawę skierują do sądu rodzinnego i dla nieletnich.

(fot. KPP w Piasecznie/piasecznonews, źródło KPP Piaseczno)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone