Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Znęcali się nad 4-latkiem. „Chłopczyk ma złamany obojczyk, czeka go operacja” (zdjęcia)

4-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym jak jego matka i jej konkubent znęcali się nad nim. „Chłopczyk ma złamany obojczyk, czeka go operacja” – przekazała policja.

Pod koniec minionego tygodnia policjanci z Rawicza w woj. wielkopolskim weszli w posiadanie informacji, że w jednym mieszkań odgrywa się dziecięcy dramat. Pod jednym adresem zamieszkiwała matka z dwójką dzieci i swoim konkubentem. Czterolatek nie jest wspólnym dzieckiem pary i to na nim skupiła się cała agresja obojga dorosłych.

Od roku znęcali się nad 4-latkiem

W toku prowadzonego postępowania okazało się, że zarówno matka jak i jej konkubent od roku znęcali się zarówno psychicznie jak i fizycznie nad chłopcem. W dniu podjętej interwencji przez policjantów, 4-latek został skierowany do szpitala, lekarze stwierdzili u niego złamanie obojczyka.

Matka i konkubent zatrzymani

Jeszcze tego samego dnia zatrzymano 39-letniego mieszkańca Rawicza. Sąd zastosował wobec mężczyzny 3 miesięczny areszt. Wobec 22-letniej rawiczanki zastosowano dozór policyjny, musi ona 5 razy w tygodniu zgłaszać się w rawickiej jednostce Policji. Kobieta ma ograniczoną władzę rodzicielską, zakaz zbliżania się do swojego syna oraz do członków rodziny sprawujących aktualnie opiekę nad chłopcem.

(fot. KPP Rawicz, źródło KPP Rawicz)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone