Poniedziałek, 25 października 202125/10/2021

Koszmarny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje 34-latek ZDJĘCIA

W piątek po południu na skrzyżowaniu w miejscowości Krzynowłoga Mała w woj. mazowieckim doszło do zderzenia trzech pojazdów. Zginęła jedna osoba.

Wczoraj przed godz. 13 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych, na skrzyżowaniu w miejscowości Krzynowłoga Mała w powiecie przasnyskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec LPR.

Pojazdami marek Hyundai, Ford i Toyota łącznie podróżowało 7 osób.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia wykonaniu dostępu do jednej nieprzytomnej osoby poszkodowanej przy pomocy narzędzi hydraulicznych i ewakuacji jej z pojazdu.

Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielono 3 osobom poszkodowanym, którzy zostali przekazani przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego – przekazał – oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu kpt. Piotr Kuligowski.

Najciężej ranny 34-letni pasażer samochodu osobowego marki Toyota był reanimowany przez około godzinę.

– Niestety podjęte działania nie przyniosły skutku, a przybyły na miejsce zdarzenia lekarz Lotniczego Pogotowia Ratowniczego stwierdził zgon – dodaje kpt. Piotr Kuligowski.

Dokładne okoliczności zdarzenia są ustalane pod nadzorem prokuratora.


(fot. PSP w Przasnyszu)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone