Poniedziałek, 25 października 202125/10/2021

Tragiczny finał pościgu na Podlasiu. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne FOTO

Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne po wypadku, do którego doszło na obwodnicy Wasilkowa w woj. podlaskim. Samochód osobowy, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, zderzył się tam z ciężarówką.

Jak przekazała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji, do wypadku doszło ok. godz. 12:40 przy zjeździe z drogi krajowej nr 19 na drogę krajową nr 8. Samochód osobowy marki Volkswagen uderzył w ciężarówkę i urządzenia drogowe.

Autem podróżowały łącznie cztery osoby. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a trzy trafiły do szpitala.

Jak ustalili policjanci kierowca samochodu osobowego nie zatrzymał się do kontroli drogowej pod Sokółką i uciekał przez około 30 kilometrów.

– Wstępne ustalenia wskazują, że osoby podróżujące volkswagenem przebywały w Polsce nielegalnie – dodała Zaborowska.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Trwa ustalanie okoliczności tej tragedii.


(fot. KWP Białystok)

ZOBACZ TAKŻE

2 komentarze

  1. w cywilizowanych krajach nikt nie ściga nikogo narażając siebie i postronne osoby tylko dlatego, że ktoś się nie zatrzymał do kontroli drogowej – to jest chore!!!
    owszem jest pewne, że ktoś kogoś właśnie zabił, jedzie zabić owszem należy gonić nawet zastrzelić w czasie pogoni ale nie gonimy nikogo od tak – przecież można do takiego kogoś pod adres pojechać