Piątek, 27 maja 202227/05/2022

Spalił BMW swojej wybranki, bo kobieta nie odwzajemniła jego uczuć FOTO

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał podpalenia auta swojej wybranki. Powodem takiego zachowania miało być nieodwzajemnione uczucie właścicielki auta, wobec mężczyzny. 40-latkowi grozi od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze Szczytna w woj. warmińsko-mazurskim zostali wezwani do miejscowości Warchały, gdzie na terenie jednej z działek, na której mieścił się domek letniskowy, płonęło auto. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że w domku nikt nie przebywał, a ogień zajął auto marki BMW, zaparkowane przy posesji oraz część drewnianego ogrodzenia.

Strażacy ugasili ogień, a stróże prawa przystąpili do ustalania wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Właścicielką zniszczonego auta okazała się kobieta, która przyznała, że związek z tą sprawą może mieć jej znajomy, który darzył ją sympatią, która ze strony kobiety nie została odwzajemniona. Poniesione straty kobieta wyceniła na 80 tysięcy złotych.

W toku dalszych czynności policjantom udało się zabezpieczyć monitoring znajdujący się nieopodal miejsca zdarzenia. Doszło również do zatrzymania 40–letniego mieszkańca Gminy Jedwabno, który przyznał się do popełnienia tego czynu, jednak jego wyjaśnienia są sprzeczne z przedstawioną wersją pokrzywdzonej kobiety.

Mężczyzna usłyszał zarzut, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd, który za popełnione przestępstwo zniszczenia cudzej rzeczy, może nałożyć karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

(fot. KMP Szczytno, źródło KMP Szczytno)

Jeden komentarz

  1. ah te amory, porywy serca itp… a ić pan w chu.