Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Tragedia przed dyskoteką w Mielcu. Nie żyje 24-letni obywatel Ukrainy

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 24-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został pobity w Mielcu na ulicy Mickiewicza. Do sprawy zatrzymano 27-letniego obywatela Armenii.

W nocy z soboty na niedzielę, przed godz. 1 policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny na ulicy Mickiewicza w Mielcu. W wyniku doznanych obrażeń, 24-letni obywatel Ukrainy, pomimo udzielonej pomocy, zmarł na miejscu zdarzenia.

Zaraz po zdarzeniu policjanci zatrzymali do sprawy 27-letniego obywatela Armenii. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni byli razem w dyskotece przy ulicy Mickiewicza, po czym wyszli w trakcie imprezy i doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się śmiercią obywatela Ukrainy.

Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchują świadków oraz analizują monitoringi. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie trwają dalsze czynności.

(fot. Policja, źródło Policja Podkarpacka)

ZOBACZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. Ukrainiec powinien być w Ukrainie i walczyć. Co robił w dyskotece z osobą z Armenii 27 lat???? Może parka i zdrada…… Jakieś to żałosne…