Niedziela, 10 grudnia 202310/12/2023

Potrącenie pieszego w Garwolinie. Moment wypadku zarejestrowała kamera WIDEO

W Garwolinie na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego. Poszkodowany trafił do szpitala. Moment zdarzenia zarejestrował monitoring.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, w minioną sobotę, otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Kościuszki. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen potrącił w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych mężczyznę w wieku 43 lat. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 21-letni kierowca był trzeźwy. Pieszy znajdował się pod działaniem alkoholu.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy przechodził przez przejście na zielonym świetle. Również kierowca volkswagena podczas wykonywania manewru skrętu w lewo miał zielone światło – przekazała podkom. Małgorzata Pychner oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia jak i pojazdu uczestniczącego w wypadku, przesłuchali świadków i zabezpieczyli ujawnione ślady. Trwa wyjaśnianie  przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

(fot. KPP w Garwolinie, źródło KPP w Garwolinie)

Komentarze wyłączone