Niedziela, 01 sierpnia 202101/08/2021

21-latek znęcał się nad partnerką. Bił, kopał i dusił kobietę (foto)

Policjanci zatrzymali 21-latka, który wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których popychał, kopał, bił i dusił swoją partnerkę, grożąc, że ją zabije. Wobec podejrzanego sąd zastosował trzymiesięczny areszt. 21-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu na warszawskim Bemowie otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej, gdzie mężczyzna miał pobić kobietę. Na miejscu mundurowi otrzymali informację, że agresor jest w mieszkaniu z nożem w ręku. Funkcjonariusze z daleka słyszeli krzyki dobiegające z mieszkania. Po wejściu do środka zauważyli 21-latka trzymającego w ręku nóż.

Stanowczo wydali mu polecenie, aby go odłożył. Po czym zatrzymali go.

W mieszkaniu była roztrzęsiona kobieta. Okazało się, że podczas awantury mężczyzna uderzał ją i szarpał, po chwili złapał za szyję i dusił. Taka sytuacja nie była wyjątkiem i trwała od roku. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że 21-latek ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego i trafił na 3 miesiące do aresztu. Za znęcanie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. KRP IV)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone