Piątek, 28 stycznia 202228/01/2022

Pijany kierowca uderzył w mur i uciekł. Wszystko nagrała kamera WIDEO

45-letni mieszkaniec Sopotu kierujący samochodem osobowym uderzył w ogrodzenie posesji i wraz z pasażerem uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało obaj mężczyźni byli kompletnie pijani.

Wczoraj po godz. 12 policjanci z Sopotu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca volkswagena wjechał w murowane ogrodzenie posesji, a następnie razem z pasażerem oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna po uderzeniu w mur, wysiada z samochodu i się przewraca. Wstać pomaga mu pasażer.

W wyniku intensywnych działań, funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego mieszkańca Sopotu podejrzewanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Do jednostki policji doprowadzono też jego znajomego, który przebywał z nim w mieszkaniu i był pasażerem auta.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 45-latka blisko 3,4 promila alkoholu. Jego znajomy miał ponad 2 promile alkoholu.

Zatrzymany 45-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce na podstawie zgromadzonych dowodów usłyszy zarzuty związane z kierowaniem samochodu w stanie nietrzeźwości i spowodowaniem kolizji. Następnie policjanci doprowadzą go do prokuratury na dalsze czynności procesowe.


(fot. wideo Policja Pomorska)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone