Niedziela, 26 czerwca 202226/06/2022

Tragedia w Szczecinie. Matka zostawiła dziecko w aucie na wiele godzin, chłopiec nie żyje

Nie żyje półtoraroczny chłopiec, który został pozostawiony w nagrzanym samochodzie na wiele godzin. Do zdarzenia doszło dzisiaj w Szczecinie. O tragedii poinformowało radio RMF FM.

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń RMF FM, matka miała rano zawieźć starsze z dzieci do przedszkola, a następnie pojechać do pracy. Na tylnym siedzeniu auta zostawiła jednak młodszego z synów. Po południu kobieta odebrała z przedszkola starsze dziecko, po czym udała się do żłobka po swoje 18-miesięczne dziecko.

Pracownice placówki poinformowały kobietę, że tego dnia nie przyprowadza syna do żłobka. Gdy kobieta wróciła z powrotem do auta, okazało się, że jej młodszy syn znajduje się na tylnym siedzeniu i nie daje oznak życia.

Czytaj także: Rozłożył w bloku trutkę na szczury, zginęło 14-miesięczne dziecko. Jest akt oskarżenia


Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe. Niestety, mimo reanimacji, życia 18-miesięcznego chłopca nie udało się uratować.

Na miejscu tragedii pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. policja, źródło RMF FM)

ZOBACZ TAKŻE

9 komentarzy

 1. Taaak, kariera,biznes,samorealizacja… I co więcej trzeba by MATKA zapomniała o SWOIM DZIECKU???

  • Wystarczy, że psiapsióła wrzuciła nowego posta na fejsa i trza było zalajkować. Młody pewnie usnął, nie odzywał się przez drogę, a czasu przecież wciąż brak, pilno do roboty. Smutne bardzo jest to, że pewnie nie umarł tak od razu.

 2. Nie no czytam i nie wierzę .Co trzeba mieć we łbie żeby zapomnieć o tym że się wiezie własne dziecko w aucie ?

 3. czemu usuwacie komentarz powinna posiedzieć tydzień w zamkiętym samochodzie znowu usuniecie

  • Komentarze zawierające słowa obraźliwe i wulgarne z automatu trafiają do kosza.

   • no coś takiego!

    Prawda jest taka że już przeginacie z tym usuwaniem komentarzy. Ustawiliście sobie automat wywalający większość komentarzy, nawet tych które nie mają żadnych obraźliwych słów. To lepiej może całkiem to wyłączcie, skoro ostatnio nawet normalne komentarze nie przechodzą. Po co dawać złudzenie czytelnikom że mogą się normalnie wypowiedzieć, skoro faktycznie nie mogą?

    • Bzdura i to wierutna. Założony jest filtr na wulgaryzmy, słowa obelżywe i uznawane powszechnie za obraźliwe. Jeżeli ktoś nie potrafi pisać po polsku, bez używania tych słów, to nie nasz problem. Wolność słowa, to nie wolność do obrażania i lżenia kogoś, a także wyzywania.

 4. No cóż każdy może się zagapić, zapomnieć, ale co mogło byc tego przyczyną tego zapomnienia to teraz matka będzie się zastanawiała do końca życia. Straszna tragedia dla całej rodziny.

  • zagapić się, to przez pomyłkę posolić kawę, bo sól jest w podobnym pojemniku co cukier.
   to jest karygodne niedopełnienie opieki! i nie obchodzi mnie, czy miała problemy w pracy, czy może fejs lub paznokcie były ważniejsze. miała psi obowiązek zapewnić dziecku bezpieczeństwo!
   do przejażdżki skuterem wodnym trzeba wielogodzinnych szkoleń i patentu, do powołania na świat nowego życia nie potrzeba nawet jednej sprawnej półkuli pod czaszką…